„Jeśli wojny mogą być wywołane przez kłamstwo, to mogą być zatrzymane przez prawdę.”

Udo Ulfkotte były dziennikarz wpływowej niemieckiej gazety Frankfurter Allgemeine Zeitung został znaleziony martwy. Miał 56 lat. Jako przyczynę śmierci podaje się zawał serca. Jego śmierć jest dodatkowo istotny wydarzeniem ponieważ  w swojej książce Bought Journalists Ulfkotte potwierdził działanie współczesnej Operacji Mockingbird. Niemiecki dziennikarz wypowiedział się również w tej sprawie dla rosyjskiej telewizji RT oraz magazynu Russia Insider.

 

„Byłem dziennikarzem przez około 25 lat, nauczono mnie kłamać, oszukiwać i nie mówić prawdy społeczeństwu. Ale widząc to co dzieje się przez ostatnie kilka miesięcy, jak niemieckie i amerykańskie media próbują wywołać wojnę w europie, wywołać wojnę z Rosją, to przekracza próg za którym nie ma odwrotu […] Byłem wspierany przez CIA. Dlaczego? Ponieważ miałem być pro-amerykański…”

 

Udo Ulfkotte był znany z ostrego komentowania polityki Angeli Merkel za co banowano go na facebooku. Więcej o Operacji Mockingbird i niemieckim dziennikarzu w artykule:

 


Operacje fałszywe flagi. Despotyzm skrywany pod płaszczem bezpieczeństwa (czytaj więcej…)

 

Heart gun

Oczywiście jestem daleki od przesądzania tego, iż Ulfkotte miałby zostać zabity celowo ponieważ borykał się już wcześniej z zawałami serca. Jednak ta bez wątpienia przykra okazja przypomina o fakcie, iż CIA zna metody wywoływania ataku serca za pomocą specjalnej broni. Fakt ten został ujawniony na zeznaniu przed Kongresem USA w 1975 r.