„Jeśli wojny mogą być wywołane przez kłamstwo, to mogą być zatrzymane przez prawdę.”

O tym, że operacje fałszywej flagi to nie tylko wymysł tak zwanych teoretyków spiskowych, czyli bardzo często ludzi myślących po prostu krytycznie, poinformował mainstreamowy portal INDEPENDENCE.

Niemiecka prokuratura we Frankfurcje wszczęła śledztwo w sprawie porucznika Bundeswehry (federalne siły zbrojne Niemiec). Oskarżony 28-letni Franco A przez ponad rok prowadził podwójne życie. Będąc zarejestrowanym żołnierzem niemieckim podawał się równocześnie za uchodźce Syryjskiego. W wyniku utrzymywania fałszywej tożsamości oraz złożonych dokumentów otrzymał azyl w Zirndorf w Bawarii. „W rezultacie otrzymał schronienie w schronisku dla uchodźców i otrzymał miesięczne świadczenia finansowe w ramach fałszywej tożsamości„, powiedziała prokuratura w Frankfurcie.

Franco A został zatrzymany przez austryjacką policję gdy próbował zabrać wcześniej podłożony pistolet w jednej ze skrytek Wiedeńskiego lotniska. Operacja ta była dokładnie zaplanowana jeszcze na długo przed napływem prawie miliona uchodźców do Niemiec. Uzurpator będący jeszcze czynnym żołnierzem podłożył niezarejestrowany pistolet  7,65 mm w trakcie podroży na specjalny bal militarny.

Stworzył on fałszywą tożsamość pod imieniem David Benjamin mówiąc urzędnikom imigracyjnym, że pochodzi z chrześcijańskiej rodziny z Francuskimi korzeniami (dlatego mówił po Francusku).

Jego celem było przeprowadzenie ksenofobicznego ataku na Wiedeńskim lotnisku. Odciski palców zdjęte z narzędzia zbrodni (pistolet 7,65 mm) doprowadziłoby śledczych do zarejestrowanego w urzędzie emigracyjnym uchodźcy syryjskiego.

Wojna o Twój umysł

Jest coś co niefortunnie cieszy w całym tym zdarzeniu. A mianowicie fakt, iż co prawda nazywający się „niezależnym” wielki i popularny londyński portal należący do rosyjskiego oligarchy independent.co.uk, używa określenia”operacja fałszywej flagi”. Jeszcze 5 lat temu termin ten był zupełnie nieznany.

Możemy sobie tylko wyobrazić ile jest takich fascynujących historii o, których nie słyszymy lub nie wiemy ponieważ mają związek z większym, w cudzysłowiu – „atakiem terrorystycznym”. Do głowy przychodzi tutaj oczywiście GLADIO B. Mamy przecież NATO i wszystkich ich sojuszników, rozsiewających to nasiono kryzysu, niszcząc Libię, bombardując Syrię, finansując ugrupowania terrorystyczne w zależności od potrzeb. To właśnie te działania powodują kryzysy, to właśnie dzięki tym operacją mamy kryzys emigracyjny i zderzenie cywilizacji. Brutalną prawdą jest, że świat byłby dziś lepszy gdyby Saddam Hussein i Mu’ammar al-Kaddafi żyli.

To zderzanie cywilizacji jest nieodzowną częścią planu nowego porządku światowego. Plan ten nie ziści się bez tych wirujących, fałszywych, ustawionych operacji. Wojna o Twój umysł trwa w najlepsze.