„Jeśli wojny mogą być wywołane przez kłamstwo, to mogą być zatrzymane przez prawdę.”

O współpracy

Na Antimedia chcemy odnieść się do czysto informacyjnej funkcji reklamy, tworząc spójność między informacjami propagowanymi na naszym portalu a treścią reklamy. Pragniemy zapewnić dojście reklamodawców do osób, którym nie jest obca nasza misja. Dlatego Antimedia daje sobie prawo do selekcjonowania reklamodawców tak, aby promowane treści dotyczyły np:

Głównie ale nie tylko produktów lokalnych, dystrybutorów, niewielkich przedsiębiorców, rzeczy zdrowych, celowych, tworzonych z pasją. Produktów żywnościowych, recyklingowych, ekologicznych. Reklama może dotyczyć miejsc, ośrodków promujących zdrowie lub też ciekawych wydarzeń. Chętnie wesprzemy portale, blogi, kanały YouTube o podobnej lub w sensowny sposób zbliżonej tematyce. Jesteśmy również otwarci na wspieranie artystów i muzyków, których działalność kontrastuje z naszą misją.

Jeśli czujesz, że Twoja usługa/twórczość może trafić do naszych czytelników, napisz do nas i zaproponuj nam współpracę. W tym celu zapraszamy do działu kontakt lub na adres email antimedia.pl@gmail.com.

 

 KONTAKT   /   NASZA MISJA

www.facebook.com/antimediapl

www.instagram.com/antimedia.pl

www.twitter.com/Antimediapl