„Jeśli wojny mogą być wywołane przez kłamstwo, to mogą być zatrzymane przez prawdę.”

Istnieją tematy, które nigdy nie będą na pierwszych stronach gazet oraz których nie podejmie się żadna duża stacja telewizyjna. Edward Richard Heath dawny premier Wielkiej Brytanii został oskarżony przez szefa policji Mike Veale o pedofilie.

Ponad 30 osób wystąpiło z oskarżeniami nadużyć seksualnych wobec byłego premiera i lidera Partii Konserwatywnej. Policja przekazała informacje dla Daily Mail, iż świadkowie podawali „uderzająco podobne” zeznania nie znając się wzajemnie. Szef policji przyznał: „oskarżenia wobec niego są w 120 proc. trafne”.

Dochodzenie rozpoczęto ponad rok temu, gdy coraz to więcej świadków przedstawiało podobne zarzuty. W tym bratanek niesławnego DJa Jimmyiego Savilea – pedofila oraz nekrofila, który miał ścisłe relację z arystokracją Angielską. Guy Marsden, którego wujek wykorzystał seksualnie ponad 500 ofiar w wieku 5 do 75 lat był również molestowany przez Heatha w wieku 14 lat. Mike Veale, szef policji hrabstwa Wiltshire powiedział, że dowody są „w pełnie przekonujące” i zmierza opublikować je w czerwcu. „Stale pada to samo imię, te same miejsca, jak i również incydenty” ;„[Zeznania] zawierają niepokojące rzeczy, śledczy zostali zszokowani tym czego się dowiedzieli” dalej Veale mówi: „Policja była sceptyczna co do tych zeznań ale teraz wierzy im. Niegdyś sprawa ta była tuszowana ze względu na to kim był Heath”

Sprawa Edwarda Heath jest tylko jedną z bardzo wielu skandali pedofilskich na wysokich szczeblach władzy w Wielkiej Brytanii, które zostały zamiecione pod dywan lub przemilczane przez duże media. Od 2015 roku toczyły się śledztwa w sprawie nadużyć seksualnych wobec dzieci dokonanych przez 76 polityków, 43 ludzi związanych z przemysłem muzycznym, 7 ze świata sportu i 135 ludzi pracujących w mediach.

Oczywiście afery takie jak Pizzagate to tylko teorie spiskowe? Jak wskazał odważny dziennikarz CBS News „Temat ten zasługuje na poważne śledztwo”. Ben Swann po tym krótkim reportażu został zwieszony przez swoją stację. 

Biorąc pod uwagę wszystkie wypływające rewelacje na temat siatki pedofilskiej wśród elit, trudno nazywać ten temat tylko spekulacjami.

Już wkrótce na łamach Antimedia opublikujemy obszerny artykuł na temat pedofilii i satanizmu wśród elit oraz związku tych przerażających rzeczy z amerykańskim programem MK-Ultra.


Więcej o aferze PIZZAGATE na kanale Nawigatorzy Jutra